Balkónová plavková podprsenka pre väčšie poprsie s pohodlnými širokými ramienkami

Hodnotenie návštevníkov

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlie
Vzhľad
Materiál
Sexi
Cena
Hodnotenie: 8.6/10

Plavková podprsenka balkónového strihu vám v okamihu vykúzli krásny dekolt. Ocenia ho aj plnoštíhle dámy. Trojdielne košíčky spolu s kosticami poskytujú pevnú oporu poprsiu aj pri náročnejších pohyboch na pláži alebo v bazéne. Výrazný kvetinový motív v etno štýle vynikne najmä na opálenej pokožke. Vďaka tomu všetkému si vás podprsenka okamžite získa a budete ju vždy rada nosiť!

Mäkká tylová podšívka zaručuje príjemný komfort pri kontakte s pokožkou aj počas dlhšieho nosenia. K pohodliu prispievajú aj širšie ramienka, ktoré rozkladajú váhu poprsia a nezasahujú do oblasti ramien. Uzáver je navrhnutý s plastovým háčikom. Vrchný materiál je moderná zmes odolného polyamidu s elastanovými vláknami. Vďaka tomu sa podprsenka dokonale prispôsobí vašim krivkám.

Aj keď je materiál vysoko odolný voči chlóru a slanej vode, po každom použití ho opláchnite v čistej vode. Tým sa predĺžia vlastnosti materiálu a zachovajú jeho výrazné farby. Počas sezóny oceníte aj schopnosť veľmi rýchleho schnutia.

Odkaz na predajcu kde možno kúpiť produkt Balkónová plavková podprsenka pre väčšie poprsie s pohodlnými širokými ramienkami.

Ak nesmeruje na stránku s týmto produktom. Potom je už vypredaný a odkazuje na podobné produkty daného predajcu.

« Predchádzajúca Mierne vystužená plavková podprsenka Women’secret

Mierne vystužená plavková podprsenka Women’secret

» Ďalší Luxusné plavky s extra vysokým pásom

Luxusné plavky s extra vysokým pásom