Plavky pre moletky Triola 2021

Čierne zoštíhľujúce plavkové nohavičky TRIOLA 91615

Všestranné plavky TRIOLA 91615 si zamilujete. Čierna farba a klasické spracovanie spodnej časti vám umožní kombinovať ju s podprsenkami rôznych farieb. Vždy dosiahnete ležérne atraktívny vzhľad. Vďaka mierne vyššiemu pásu nohavičky perfektne sedia a zaručujú maximálne pohodlie. Širší strih tiež účinne maskuje drobné nedostatky postavy.

Cena v čase recenzie: 17,2 €

České plavky Triola 2019

Klasické nohavičky sú vhodnou voľbou pre každú postavu a veľkosť. Vystrihnuté nohy opticky predlžujú nohy. Výrazný exotický vzor strhne pozornosť každého kritika. Zostáva len obdiv.

Cena v čase recenzie: 19,12 €

Čierna bezšvová plavková podprsenka Triola

Čierna klasika s NÍZKYM STREDOM. Bezšvová podprsenka je ideálny pre hlboké výstrihy a pre všetky aktivity na pláži. Uvítajú ju hlavne milovníčky čierne, pre ktorých je táto farba vyjadrením filozofie života. Jedinou dekoráciu nájdete na ramienkach – výrazné spony. Ramienka sú pohodlné, dĺžkovo nastaviteľná a vzadu odopínateľné, možno ich fixovať vzadu do kríža alebo uviazať za krk.

Cena v čase recenzie: 49,77 €

Jednofarebné čierne plavkové nohavičky Triola s vyšším pásom

Klasické vyššie nohavičky s nastaviteľnou výškou pásu ponúkajú variabilitu, univerzálnosť a praktickosť. Ohrnutím pasovej légy vytvoríte z vyšších pasových nohavičiek bokovú variantu.

Cena v čase recenzie: 19,99 €

Výrobca plaviek Triola je známy svojou vynikajúcou kvalitou preverenou časom. Nápadité a dokonalé spracovanie jednodielnych aj dvojdielnych plaviek je to, čo je pre plavky Triola typické. Spoločnosť Triola má svoje vlastné dizajnové a tvorivé oddelenie, ktoré je v každodennom kontakte s českými klientkami a vďaka ich spätnej väzbe dokáže navrhnúť plavky, ktoré vyhovujú práve im, či už ide o mladé slečny, dámy v rokoch, chudé či plnoštíhle. Tie všetky si dokážem z plaviek Triola vybrať tie pre nich dokonalé, v ktorých sa cíti perfektne. Špeciálne na plnoštíhle ženy, na ktoré je u výrobcov plaviek často zapoináno sa v Triola špeciálne zameriavajú.

Dôrazom, aký kladie na kvalitu, precíznosťou spracovania, vlastným dizajnovým aj tvorivým oddelením si získala dôveru slovenských zákazníčok, ktoré dokonale pozná. ednodílné aj dvojdielne plavky Triola sú navrhnuté a ušité podľa osvedčených fazóny podprseniek a vynikajú perfektným strihom, funkčnými materiálmi a módnymi vzormi. Zaručujú pohodlnosť a zároveň potrebnú oporu košíčkov až do veľkostí I 70. Práve pre veľmi dobre padnúci plavky väčších veľkostí sa kolekcia tejto značky teší rastúcej obľube. Dámy s menším poprsím sa však nemusia obávať, že by si tu nevybrali, v ponuke nájdu podprsenky od veľkosti B 75. Či už padne Vaša voľba na jednodielne alebo dvojdielne plavky, určite sa v nich budete cítiť skvele, pretože naše plavky pristane každej postave.