Modré plavky tankiny s volánikmi pre plnoštíhle ženy

Modré plavky tankiny s volánikmi pre plnoštíhle ženy
Pohodlné modré tankiny pre plnoštíhle osoby
Pohodlné modré tankiny pre plnoštíhle osoby
Modré plavky s volánikmi na bruchu
Modré plavky s volánikmi na bruchu

Hodnotenie návštevníkov

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlie
Vzhľad
Materiál
Sexi
Cena
Hodnotenie: 7.8/10

Dámy, ak hľadáte plavky, ktoré sú módne a zároveň lichotivé, potom si musíte pozrieť tieto modré plavky tankiny určené pre plnoštíhle ženy. Tieto plavky sú ideálne pre tých, ktorí sa chcú cítiť sebavedomo a štýlovo počas dňa stráveného na pláži alebo pri bazéne. Volániky pozdĺž hornej časti plaviek dodávajú plavkám koketný a ženský nádych, vďaka ktorému vyniknete z davu.

Náramnou výhodou týchto plaviek je, že pochádzajú od osvedčenej značky, ktorá už roky vytvára vysokokvalitné plavky. Môžete sa spoľahnúť, že tieto plavky budú nielen úžasne vyzerať, ale aj vám vydržia dlhé roky. Jednoliata modrá farba je nadčasová a univerzálna, takže ju môžete ľahko kombinovať s inými kúskami plaviek.

Trojhranný vrchný diel podprsenky týchto plaviek je ďalšou fantastickou vlastnosťou. Poskytuje to správne krytie a zároveň vám umožní ukázať svoje krivky. Bežné ramienka zabezpečujú, že plavky zostanú bezpečne na svojom mieste, takže sa nemusíte obávať žiadnych trápnych porúch šatníka. Navyše, vystužené a mäkké košíčky poskytujú dodatočnú podporu a nadvihnutie, takže tieto plavky sú pohodlné a funkčné.

Či už dávate prednosť vystuženým alebo nevystuženým košíčkom, tieto plavky vám pomôžu. Môžete si vybrať možnosť, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám a preferenciám. Tak prečo čakať? Doprajte si tieto úžasné modré plavky tankiny a pripravte sa zažiariť na najbližšej párty pri bazéne alebo na pláži!

Materiál

  • 80% Polyamid - PA, 20% Elastan

Cena v čase recenzie: 56,14 €

Odkaz na predajcu kde možno kúpiť produkt Modré plavky tankiny s volánikmi pre plnoštíhle ženy.

Ak nesmeruje na stránku s týmto produktom. Potom je už vypredaný a odkazuje na podobné produkty daného predajcu.

« Predchádzajúca Farebné plavky pre bacuľky na dovolenku pri mori

Farebné plavky pre bacuľky na dovolenku pri mori

» Ďalší Lacné kvetinové zmenšujúce bikiny pre plnoštíhle

Lacné kvetinové zmenšujúce bikiny pre plnoštíhle