Zakrývajúce a zoštíhľujúce plavky tankiny s boxerkami pre moletky

Hodnotenie návštevníkov

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlie
Vzhľad
Materiál
Sexi
Cena
Hodnotenie: 7.6/10

Oh, radosť! Ďalšie plavky určené výhradne pre plnoštíhle, pretože všetci vieme, že ženy s krivkami nemôžu nosiť bežné plavky ako všetci ostatní. Vďakabohu je tu spoločnosť Primo, aby zachránila situáciu so svojimi očarujúcimi dvojdielnymi plavkami, ktoré sľubujú, že “všade uspejú”. Pretože povedzme si na rovinu, naša hodnota ako žien závisí len od toho, ako vyzeráme v plavkách.

Ale počkajte, je toho viac! Tieto plavky nielen zakrývajú, ale aj zoštíhľujú, pretože nedajbože, aby sme ukázali nejaké nedokonalosti alebo hrbolčeky na našom tele. A nezabúdajme na boxerky, ktoré k nim patria, pretože zrejme potrebujeme zakryť ešte viac. Kto sa má pri plávaní cítiť pohodlne a slobodne, keď sa môže cítiť stiesnene a obmedzene v plavkách, ktoré sú navrhnuté tak, aby zakrývali naše telo?

A samozrejme musíme poďakovať spoločnosti Primo za precízny strih, kvalitný materiál a zaujímavý dizajn, pretože bez nich by sme sa nikdy nemohli cítiť dobre. Takže smelo do toho, dámy, nebojte sa ukázať svoje krivky v týchto luxusných plavkách. Pretože nič nekričí sebaláskou a pozitívnym postojom k vlastnému telu tak ako plavky, ktoré sú určené výhradne pre plnoštíhle.

Cena v čase recenzie: 62,57 €

Odkaz na predajcu kde možno kúpiť produkt Zakrývajúce a zoštíhľujúce plavky tankiny s boxerkami pre moletky.

Ak nesmeruje na stránku s týmto produktom. Potom je už vypredaný a odkazuje na podobné produkty daného predajcu.

« Predchádzajúca Plavková podprsenka pre väčšie poprsie v modrej farbe so zlatými detailmi

Plavková podprsenka pre väčšie poprsie v modrej farbe so zlatými detailmi

» Ďalší Moderné zoštíhľujúce jednodielne plavky s ozdobnými volánmi

Moderné zoštíhľujúce jednodielne plavky s ozdobnými volánmi